DRZWI BALKONOWE PRZESUWNE

DRZWI BALKONOWE PRZESUWNE

W wersji dwu i trzyskrzydłowej


Drzwi balkonowe przesuwne produkujemy według indywidualnych wymiarów. Ten produkt występuje w wersji dwu i trzyskrzydłowej. Drzwi są dostępne w szerokościach do 5988 mm. Można je wyposażyć w klamkę jednostronną jak i dwustronną, w zależności od preferencji klienta. 

Mogą posiadać dodatkową opcję, jaką jest system Soft Close - mechanizm drzwi, który pozwala na cichy domyk.

Dostępne progi: niski próg aluminiowy z dębową wkładką drewnianą

 

Drzwi są produkowane na profilu ościeżnicy

145 mm – profil pasywny z pakietem 3- szybowym 

W wersji z nakładka aluminiową: pakiet dwu- i trzyszybowy

 

Wymiary

Drzwi 2-skrzydłowe:

Szerokość

Min: 1588 mm  Max: 4488 mm

Wysokość

Min: 1788 mm  Max: 2488 mm

 

Drzwi 3-skrzydłowe

Szerokość

Min: 2540 mm  Max: 5988 mm

Wysokość

Min: 1788 mm  Max: 2488 mm

 

Waga: Przy wadze powyżej 300kg zalecamy transport drzwi z osobno spakowanymi szybami i zamontowanie ich na miejscu przez klienta.

 

Kolorystyka drzwi

Drzwi malujemy w większości kolorów z palety RAL/NCS, kolorami transparentnymi oraz lakierem bezbarwnym. Na życzenie klienta malujemy również w dwukolorze (inny kolor w środku i inny na zewnątrz).

 

Drzwi są impregnowane, szlifowane i malowane farbą nawierzchniową. Odpowiednia grubość powłoki zapewnia ochronę drewna przy zachowaniu oddychalności.

 

Listwy przyszybowe

- Aluminiowe

 

Współczynnik przenikania ciepła Ug:

Drzwi  

Min: 0,74 W/m2K

 

MATERIAŁY

Drzwi produkowane są z drewna klejonego warstwowo. Zapewnia to bardzo dużą wytrzymałość, dzięki czemu konstrukcja drzwi jest niezmienna w swej funkcjonalności - nie odkształca się zachowując szczelność oraz parametry izolacyjności cieplnej i dzwiękowej. W standardzie drzwi produkowane są z klejonki sosnowej. Na życzenie klienta wykonujemy drzwi z klejonki dębowej oraz dębowo-sosnowej.

 

NAKŁADKA ALUMINIOWA

Drzwi drewniane z nakładką aluminiową stanowią połączenie trwałości aluminium z walorami estetycznymi drewna. Dzięki zastosowaniu nakładki z profili aluminiowych od strony zewnętrznej nie tylko zwiększamy ich odporność na warunki pogodowe, ale  też  ułatwiamy  sobie  ich konserwację  i pielęgnację. Nakładka jest malowana proszkowo w kolorach z palety RAL.