Nasi pracownicy

Nasi pracownicy

Zapoznaj się z naszą kadrą


ADMINISTRACJA


BOGUSŁAW Wilczek

Prokurent

+48 58 691 18 62

boguslaw@norwood.pl


Alicja Kielkucka

Dyrektor finansowy

+48 58 691 18 63

alicja@norwood.pl


DZIAŁ SPRZEDAŻY WIELKA BRYTANIA, SZKOCJA


Kamila Maro

Kierownik działu sprzedaży

+48 539 860 216

kamila@norwood.pl


Mikołaj Brucki

Specjalista ds. ofertowania

+48 58 691 18 65

brucki@norwood.pl


Julia Malinowska

Specjalista ds. ofertowania

+48 58 691 18 65

jm@norwood.pl


DZIAŁ SPRZEDAŻY POLSKA, SKANDYNAWIA


BEATA POCHEĆ

Specjalista ds. ofertowania

+48 58 691 18 61

bp@norwood.pl


Agata Pajewska

Specjalista ds. ofertowania

+48 58 691 18 61

ap@norwood.pl


Aleksander Bochyński

Specjalista ds. ofertowania

+48 58 691 18 61

aleksander@norwood.pl


Joanna Drygalska

Opiekun klienta kluczowego

+48 58 691 18 61

jd@norwood.pl


Olga Kinka

Starszy opiekun klienta kluczowego

+48 58 691 18 61

olga@norwood.pl


Dział techniczny


Marta Pawlak

Kierownik ds. rozwoju produktu

+48 58 691 18 66

marta@norwood.pl


Kamil Budziński

Inżynier działu ds. Rozwoju produktu

+ 48 58 692 22 00

kamil.bu@norwood.pl


MAGAZYN - LOGISTYKA - ZAKUPY


ŁUKASZ SZUDZIK

Logistyka i transport

+48 882 186 823

lukasz@norwood.pl


Grzegorz Panc

Kierownik ds. zakupów

+48 58 691 18 66

magazyn@norwood.pl



Produkcja


MAŁGORZATA REIMUS

Kierownik przygotowania produkcji

+48 58 691 18 66

gosia@norwood.pl


Krzysztof Miszewski

Kierownik produkcji

+48 58 692 22 07

krzysiek@norwood.pl


SŁAWOMIR TOŁWIŃSKI

Kierownik produkcji

+48 58 691 18 64

slawomir.tolwinski@norwood.pl


Błażej Adamowicz

Inżynier produkcji

+48 58 692 22 00

ba@norwood.pl


Natalia Manecka

Pracownik planowania produkcji

+48 58 691 18 66

natalia.m@norwood.pl


Czesław Krüger

Zastępca kierownika produkcji

+48 606 656 789

czeslaw.kruger@norwood.pl