Nasi pracownicy

Nasi pracownicy

Zapoznaj się z naszą kadrą


ADMINISTRACJA


BOGUSŁAW Wilczek

Prokurent

+48 58 691 18 62

boguslaw@norwood.pl


Alicja Kielkucka

Dyrektor finansowy

+48 58 691 18 63

alicja@norwood.pl


DZIAŁ SPRZEDAŻY WIELKA BRYTANIA, SZKOCJA


Kamila Maro

Kierownik działu sprzedaży

+48 539 860 216

kamila@norwood.pl


Magdalena Wszelaka

Starszy opiekun klienta kluczowego

58 691 18 65

magda@norwood.pl


Aleksandra Gołębiewska

Specjalista ds. ofertowania

58 691 18 65

aleksandra@norwood.pl


Mikołaj Brucki

Specjalista ds. ofertowania

58 691 18 65

brucki@norwood.pl


Julia Malinowska

Specjalista ds. ofertowania

58 691 18 65

jm@norwood.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY POLSKA, SKANDYNAWIA


Olga Kinka

Starszy opiekun klienta kluczowego

58 691 18 61

olga@norwood.pl


Joanna Drygalska

Opiekun klienta kluczowego

58 691 18 61

jd@norwood.pl


BEATA POCHEĆ

Specjalista ds. ofertowania

58 691 18 61

bp@norwood.pl


ARKADIUSZ MAZUR

Specjalista ds. ofertowania

58 691 18 61

am@norwood.pl


Agata Pajewska

Specjalista ds. ofertowania

58 691 18 61

ap@norwood.pl


Dział techniczny


Marta Pawlak

Kierownik ds. rozwoju produktu

58 691 18 66

marta@norwood.pl


Błażej Adamowicz

Pomoc techniczna

58 692 22 00

ba@norwood.pl


Kamil Budziński

Pomoc techniczna

58 692 22 00

kamil.bu@norwood.pl


MAGAZYN - LOGISTYKA - ZAKUPY


ŁUKASZ SZUDZIK

Logistyka i transport

882 186 823

lukasz@norwood.pl


KAMIL KIERZK

Specjalista ds. Zakupów

58 691 18 68

k.kierzk@norwood.pl



Produkcja


Bartek Szoska

Kierownik produkcji

58 691 18 64

bs@norwood.pl


MAŁGORZATA REIMUS

Kierownik przygotowania produkcji

58 691 18 66

gosia@norwood.pl


Krzysztof Miszewski

Kierownik produkcji

58 692 22 07

krzysiek@norwood.pl


SŁAWOMIR TOŁWIŃSKI

Kierownik zmiany

58 691 18 64

slawomir.tolwinski@norwood.pl


Natalia Manecka

Pracownik planowania produkcji

58 691 18 66

natalia.m@norwood.pl