OKNA GARAŻOWE

OKNA GARAŻOWE

Okno stałe z pojedynczą szybą


Okno garażowe wpuszcza naturalne światło i sprawia że garaż jest bardziej doświetlony  przez co staje się o wiele przyjemniejszym  miejscem.

Okna tego typu są nieotwierane i posiadają pojedynczą szybę. Oznacza to że mają wyższy współczynnik przenikania ciepła Ug, ale spełniają swoje funkcje jako okno garażowe.

 

Okna produkowane są na profilu ramy:

80 mm - profil z pakietem jednoszybowym

 

Wymiary:

Szerokość

Min: 388mm  Max: 1188 mm

 

Wysokość

Min: 388mm  Max: 888 mm

 

Waga: Max 300 kg

 

Kolorystyka okien:

Okna malujemy w większości kolorów z palety RAL/NCS, kolorami transparentnymi oraz lakierem bezbarwnym. Na życzenie klienta malujemy również okna w dwu-kolorze (inny kolor w środku i inny na zewnątrz).

 

Okna są impregnowane, szlifowane i malowane farbą nawierzchniową. Odpowiednia grubość powłoki zapewnia ochronę drewna przy zachowaniu oddychalności.

 

Listwy przyszybowe:

  • PCV (tylko dla okien białych)
  • Drewniane (malowane w kolorze okna)

 

MATERIAŁY

Okna produkowane są z drewna klejonego warstwowo. Zapewnia to bardzo dużą wytrzymałość, dzięki czemu konstrukcja okien jest niezmienna w swej funkcjonalności - nie odkształca się zachowując szczelność oraz parametry izolacyjności cieplnej i dzwiękowej. W standardzie okna produkowane są z klejonki sosnowej. Na życzenie klienta wykonujemy okna z klejonki dębowej oraz dębowo-sosnowej.

 

Zdjęcie: Photocom