Oświadczenie o prywatności Privacy

Dotyczy Norwood Sp. z o.o

Niniejsze oświadczenie o polityce prywatności dotyczy witryn internetowych Norwood Sp.z o.o. Norwood odpowiada za przetwarzanie danych osobowych zgromadzonych na stronie internetowej: www.norwood.pl.

Norwood Sp.z o.o nie zbiera danych osobowych takich jak data urodzenia i numer PESEL, czy informacje o osobistych kartach płatniczych. Pozyskiwane informacje to: nazwa firmy, adres e-mail, imię i nazwisko.

Norwood Sp.z o.o zbiera informacje za pośrednictwem formularzy na naszej stronie internetowej. Podanie tych informacji jest dobrowolne. Jeśli zdecydujesz się nie podawać danych osobowych, możemy uniemożliwić nam dostęp do produktu lub usługi.

 

 

PRZYKŁAD FORMULARZA

- Rejestrując się otrzymasz nasz biuletyn lub inne istotne informacje przez e-mail.

 

 

CEL ZBIERANIA INFORMACJI

- Przetwarzane dane będą wykorzystane w celu złożenia I obsługi zamówienia, otrzymywania newslettera.

 

Tworzymy profile na podstawie uzyskanych informacji, aby zaoferować Ci najbardziej odpowiednie produkty i zapewnić dobrą obsługę. Profile są oparte wyłącznie na informacjach, które nam dobrowolnie podajesz. Nie zbieramy w tym celu informacji od osób trzecich.

 

 

W JAKI SPOSÓB PRZECHOWYWANE SĄ INFORMACJE?

Informacje uzyskane za pośrednictwem formularzy na stronie www.norwood.pl i przechowywane w Microsoft Dynamics CRM.

 

 

W JAKI SPOSÓB USUWANE SĄ INFORMACJE?

Informacje są usuwane na żądanie poprzez kontakt na biuro@norwood.pl.

 

 

UDOSTĘPNIANIE INFORMACJI OSOBOM TRZECIM?

Dane osobowe nie są udostępniane zewnętrznym stronom trzecim, ale Norwood może korzystać z podwykonawców w celu dostarczenia całości lub części strony internetowej. Tacy podwykonawcy mogą przetwarzać dane osobowe w imieniu Norwood.

 

 

ZGODA

Zapisując się w celu otrzymywania naszego biuletynu lub innych istotnych informacji pocztą elektroniczną, zgadzasz się, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą w oparciu o podane przez Ciebie informacje, aż do wycofania zgody.

 

 

PRAWA

Jako użytkownik naszej strony internetowej masz prawo żądać dostępu do przetwarzanych przez nas Twoich danych osobowych oraz sposobu ich przetwarzania. Mogą również żądać sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania danych osobowych zgodnie z ustawą o danych osobowych.

Jeżeli przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie.

 

Jeżeli uważasz, że Norwood Sp.z o.o. nie dopełnił Twoich praw wynikających z Ustawy o Danych Osobowych, masz prawo do złożenia skargi do odpowiedniego organu nadzorczego. Odbywa się to poprzez wysłanie skargi do norweskiego organu ochrony danych. 

 

 

INFORMACJE KONTAKTOWE

Norwood Sp.z oo

Knut-Helge Egeland, dyrektor sprzedaży/marketingu